כירופרקטיקה

כירופרקטיקה הוא טיפול שנעשה באמצעות הידיים.

טיפול כירופרקטי יוכל להביא מזור לכאבים ולבעיות בריאותיות שונות. בקרו אצל כירופרקטור לשם קבלת טיפול מועיל ומרפא.

עמוד השדרה הוא חלק מרכזי בגופנו, וככזה הוא משמעותי עבור תקוד תקין שלנו ושל איברי הגוף השונים שלנו. אך אורח החיים שלנו גורם לנזקים שונים בגב. פעילות גופנית לא מספקת, ישיבה ממושכת מול מסך, יציבה לא נכונה והרגלים לקויים נוספים – גורמים לגב שלנו לפתח בעיות שונות. כתוצאה משינויים בעמוד השדרה אנו עלולים לחוש גם בכאבים מציקים ומטרידים. הכאבים עשויים להיות מורגשים באזור הגב אך גם באזורים נוספים כמו הראש, הצוואר, השכמות ובאזורים נוספים בגופנו. הטיפול הכירופרקטי נועד לאתר את הבעיה בעמוד השדרה ולטפל בה. המטפל יבצע טיפול בעזרת הידיים שלו, הוא יבדוק את עמוד השדרה ויאבחן את הליקויים שהתרחשו בו. בעזרת הידיים הוא יבצע גם טיפול מכני וינסה להחזיר את המצב לקדמותו. ובכך לפתור את הבעיה המציקה ולהביא למזור לכאבים המטרידים. הטיפול יחזור על עצמו במידת הצורך.

למי מתאים טיפול של כירופרקטיקה?

טיפול בשיטת כירופרקטיקה מתאים לקשת רחבה של בעיות ומצבים, והוא נמצא מועיל ומקל בצורה משמעותית לכאבים ומחושים שונים. הוא מתאים למבוגרים וגם לילדים. עבור חולים במחלות שונות עשוי הטיפול להיות לא מתאים, לכן יש לבדוק כל מקרה לגופו. התייעצו עם גורם רפואי אחראי לפני תחילת הטיפול במקרה של ספק.

עבור מי שסובל מכאבי צוואר וגב, כאבים באגן ובגפיים התחתונות, כאבי פרקים, בעיות ניווניות, עקמת וגם לתופעה של נוזלים באוזניים – יוכל הטיפול להועיל ולסייע. כמו כן לאחר טראומה כמו תאונה או פציעת ספורט, יוכל הטיפול להועיל ולהקל על התוצאות. כמו כן תוכלנה נשים הרות ליהנות מהקלה משמעותית בהרגשה שלהן כתוצאה מטיפול כזה, שכן נשים רבות סובלות מכאבי גב ורגליים בעקבות שינוי מרכז הכובד ותוספת המשקל לגופן. הטיפול ישמור על עמוד השדרה ועל האיזון של הגוף, וימנע כאבים שונים.

טיפול כירופרקטיקה מתבצע על מיטת טיפולים מיוחדת, במהלכו יזיז המטפל בצורה מכנית חוליה בגבו של המטופל. במקרים רבים יחוש המטופל לאחר הטיפול הראשון בהחמרה במצבו, אך לאחר הטיפולים הבאים ייעלם הכאב. בנוסף ינחה המטפל את הפציינט וילמד אותו לבצע תרגילים פשוטים,  הללו יועילו למצבו. תרגילים אלו יתמכו בתהליך הטיפולי ויזרזו את ההחלמה.

כאבי גב? כאבי ראש, צוואר? האם ידעתם ששורש לבעיות בריאותיות רבות נמצא בעמוד השדרה? טיפול כירופרקטיקה תוכל להועיל לכם בצורה משמעותית.