בדיקות Vg Test

בדיקות Vg Test  – כדי לטפל נכון

דלקת בנרתיק הינה תופעה שכיחה למדי כאשר כמעט כל אישה סובלת מהתופעה במשך תקופות שונות בחייה. יש לכך כמה סיבות כאשר בדיקות Vg Test   מסייעות באבחון המדויק של הבעיה וכמובן שהדבר מוביל לטיפול המתאים.

דלקת בנרתיק היא תופעה נפוצה מאוד כאשר הדלקת מהווה הסיבה השכיחה ביותר אשר בגינה פונות נשים אל רופא הנשים. הדלקת לרוב אינה מסוכנת אך היא מטרידה ומציקה מאוד וקשה מאוד לחיות אתה בשלום.

הגורמים העיקריים האחראיים לדלקת הינן – זיהומים, שינויים הורמונליים כמו גיל המעבר, שימוש בגלולות, היריון וכדומה. כמו כן אלרגיות או מחלות שונות כמו סוכרת, פסוריאזיס, חיידקים שונים או פטריות האחראים כולם לדלקות המתפתחות בנרתיק.

התסמינים המעידים על הדלקת – עקצוצים, גרד מציק, הפרשות מרובות, תחושות צריבה ועוד.

הגורמים לדלקת – נטילת תרופות, שטיפות וגינליות, היריון, גיל המעבר ועוד.

בדיקות Vg Test הן מהפכה באבחון והטיפול בדלקת

הבסיס לאבחון של הדלקת זהו נטילה של משטח ותרבית מהנרתיק ובדיקה במעבדה. חשוב לדעת כי על פי מחקרים, הרי שאחת מתוך שלוש נשים אינה זוכה לאבחון המדויק של הדלקת, היות ורופאים רבים אינם טורחים לבצע את הבדיקה. הם מסתמכים רק על מראה עיניים ועל ניסיונם, אשר במקרים רבים לא יצליחו לאבחן באופן נכון ומדויק את הבעיה. על כן הם יורו על דרך טיפול שלא תמיד תהיה יעילה והיא לא תפתור את הבעיה.

מסיבה זו נשים רבות ממשיכות היום לסבול מהדלקת אך ורק בשל חוסר אבחון, וחבל שכך. כדאי שכל אישה תהיה מודעת לאפשרות של בדיקות Vg Test   ובמקרה שנראה לה כי יש בכך צורך, תבקש מהרופא לעבור את הבדיקה על מנת למקד את הטיפול באופן הנכון ולמנוע את הסבל המיותר.

מה זה בדיקות Vg Test?

מדובר בפיתוח ישראלי חדש המאפשר לאבחן ברמת דיוק גבוהה של קרוב למאה אחוזים את מחולל הדלקת וזאת תוך זמן קצר של שתי דקות בלבד! המכשיר החדשני נקרא Vg Test   והוא מזהה את הסימנים הביולוגיים האופייניים למחוללי הדלקת הזיהומית. בגלל רמת המהימנות הגבוהה של הבדיקה ניתן להמליץ על הטיפול המתאים תוך דקות ספורות ולהתחיל במיגורה של הדלקת.

מהו הטיפול בדלקת הנרתיקית?

הטיפול יהיה תלוי במחולל הדלקת. זה יכול להיות טבליות לבליעה, משחות וגינליות, אנטיביוטיקה, נרות להחדרה בנרתיק ועוד.

לסיכום – דלקת נרתיקית היא בהחלט תופעה לא נעימה ואין כל צורך לסבול כאשר האבחון יכול להיעשות בקלות ובמהירות. הטיפול אף יהיה הרבה יותר נכון ומדויק לאחר האבחון.

Save