רופא מומחה לפטרת ציפורניים

על מנת לטפל במצב של פטרת ציפורניים יצטרך הרופא לבחון בראש ובראשונה את סוג הפטרת ממנה אתם סובלים ולאחר מכן לתת לכם מרשם לכמוסות מתאימות שיוכלו לסייע להיעלמות של הבעיה הזו. בכל אופן, חשוב להבין כי יש מספר סוגי פטרת שתצטרכו לשים אליהם לב. יכול להיות מדובר בפטרת מתחת לעור, מעל העור או כזו שמשפיעה על איברים פנימיים. לפיכך יהיה חשוב שתהיו מודעים לעניין הזה וזאת אם יש לכם עניין אמתי להיות מרוצים לחלוטין בכל הנוגע לטיפול באותה בעיה.

לא צריך להמשיך לסבול מאי נעימות – יש מה לעשות

כיום רופא מומחה לפטרת ציפורניים יוכל להיות כזה שידע בדיוק כיצד לסייע לכם עם הבעיה ממנה אתם סובלים. רופא מנוסה יוכל להתאים לכם מענה אפקטיבי במיוחד של תרופות אשר יבחרו בדיוק בעבור המצב שלכם וזאת כאשר הכמוסות שתינטלו יהיו כאלה שאושרו על ידי כל הגורמים הרלוונטיים. אז שימו לב כי אתם מודעים לעניין הזה ועל כל ההיבטים השונים שלו וזאת אם אתם רוצים לראות בבירור שהפטרת נעלת ולא ממשיכה להוות מטרד בחיים שלכם.

חייבים להקדיש לעצתו של הרופא

כאשר מדובר על התמודדות עם פטרת יהיה כדאי לכם לוודא כי אינכם בוחרים לזלזל בחשיבות הפנייה אל הרופא. אם תדעו לקחת זאת לתשומת הלב תוכלו לראות כי התועלת תהיה מאוד משמעותית וזאת מכיוון שכך הוא יוכל תוך זמן קצר בלבד לאבחן את המצב שלכם, סוג הפטרת ומה יהיה ניתן לעשות בעניין. במידה ואינכם בטוחים אזי תוכלו לבחון מספר רופאים שנחשבים מובילים בתחום הטיפול בפטרת ורק לאחר מכן לפנות אל זה שאתם מרגישים שאפשר לסמוך עליו. בדרך זו תוכלו לגשת אל הטיפול וזאת מתוך ידיעה כי אתם צפויים לקבל את המענה הטוב ביותר וזאת לשם התמודדות עם הבעיה הזו.

כמוסות אפקטיביות לטיפול בפטרת

בוודאי רבים מכם ישמחו לשמוע כי ניתן למצוא היום כמוסות אשר מסוגלות לטפל במגוון סוגי פטרת ורמת האפקטיביות שלהם נחשבת מאוד גבוהה. לאור זאת יהיה כדאי לכם לוודא כי אתם מודעים לעניין הזה על כל השלכותיו וזאת כאשר אתם יודעים לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בסופו של הליך. לפיכך כל שאתם צריכים לעשות זה לוודא כי אתם בוחרים לעבור טיפול אך ורק בעזרת תרופות אשר נחשבות מוכרות ויעילות. כאלה שיעשו את העבודה וזאת ללא שתצטרכו לחשוש במהלך הדרך.

אז אל תבזבזו זמן מיותר ושימו לב כי אתם מבינים את העניין הזה ובצורה המעמיקה ביותר שישנה. זו יכולה להיות הדרך שלכם להיות שבעי רצון לחלוטין, כפי שלא היה מזה זמן רב. הרי בוודאי תרצו להשיג סוף סוף מענה מרשים במיוחד שיענה על הציפיות שלכם ובכל המובנים. אז למה אתם מתעכבים עם הנושא הזה? רופא מומחה לפטרת ציפורניים יהיה זמין לכל אחד מכם!

לקביעת תורים במרפאתיו של פרופ’ אבנר שמר – https://www.prof-shemer.com

 

מתי חשוב לבצע ניתוח מתיחת בטן

בשנים האחרונות אנו רואים שיותר ויותר אנשים נוטים לכיוון של ניתוחים אסתטיים לשיפור הנראות שלהם ובאמצעות כך הם יכולים להרגיש טוב יותר עם עצמם. הניתוחים הללו משנים את גופנו הפיזי, אך השינוי העיקרי שאנחנו מרגישים בזכות ניתוחים שכאלה הוא בפנים. ]תאום אנחנו מרגישים יותר טוב עם מי שאנחנו, אנחנו גם מרבים יותר לחייך, לאהוב את הסביבה ולכן אפשר להגיד שניתוחים כאלה הם גם יכולים להציל את הנפש של האדם. הרבה פעמים אנשים לא יודעים מתי כבר כדאי שייעשו בעצמם איזה ניתוח קטן בשביל ההרגשה הטובה, במאמר הקרוב נעמיק בעיקר בנושא של ניתוח מתיחת בטן וננסה להבין מתי כבר כדאי לבצעו.

מהי מתיחת בטן

האדם הינו יצור שמרבה לחיות במשך שנים רבות, ועם השנים אנחנו נוטים לצבור כל מיני רקמות שומן מיותרות בגוף שלנו. העור המיותר יחד עם החוסר בשרירי בטן חזקים מביאים למצב של בטן בולטת ובעקבותיה אנחנו נראים לא טוב ולא אסתטיים. השריר שלנו הינו פלא ויש בו המון תכונות מדהימות, אחת מן התכונות הללו הוא האלסטיות שלו, אך אם שרירי הבטן עם השנים איבדו את האלסטיות שלהם לא יהיה ניתן רק באמצעות פעילות גופנית וחדר כושר להחזיר אותם וליישר את הבטן, נהיה חייבים גם לעשות ניתוח מתיחת בטן. הרבה פעמים העור העודף יכול להיות כתוצאה מהריונות וירידה דרסטית במשקל ואז העור נראה כאילו הוא תלוי על הגוף. במקרים כאלה מומלץ מאוד לעשות מתיחת בטן, להוריד שאריות עור מיותרות ובכך תחזור אלינו ההרגשה הטובה והאידיאלית.

האם יש מצבים שבהם לא צריך ניתוח מתיחת בטן

בהרבה מן המקרים ניתוח שכזה יכול להועיל כמעט לכל אחד, האנושות כבר הרבה שנים סובלת מעודף משקל ותזונה לא בריאה. אך יחד עם זאת אם אתם רואים שמדובר בעודף משקל קל, אפשר להתחיל בספורט ותזונה בריאה ונכונה לכם. לנסות את הדרך הזו במשך כמה חודשים ולראות האם זה עובד, אם תראו שאתם לא מצליחים והמצב רק מחמיר תפנו לרופא ותראו אם מתאים שתעשו ניתוח למתיחת בטן.

האם יש סיכונים בניתוח?

כמובן שמדובר בניתוח ללא הרבה סיכונים כלל, יש כבר המון אנשים אשר ביצעו את הניתוח ויצאו מרוצים ובריאים יותר מאשר שנכנסו. יחד עם זאת כן מדובר בניתוח בהרדמה מלאה שיכול בסיטואציות נדירות להסתבך. ישנם תופעות לוואי שיכולות להופיע לאחר הניתוח לתקופה קצרה כמו כאבים, אדמומיות, נפיחות אך תוך שלושה שבועות אמור כבר הכל לחזור לקדמותו מהבחינות הללו.  יכול להיות שבימים הראשונים לאחר הניתוח תצטרכו להיות מלווים בהרבה עזרה ותמיכה, הרבה אנשים מתקשים לקום מהמיטה. לכן מומלץ לאחר הניתוח להשתמש בחגורה אלסטית שמסייעת בתמיכה בדופן ומפעילה לחץ שמפחית את ההצטברות של הנוזלים וכך תרגישו יותר טוב.

ניתוחי שיניים – כל מה שצריך לדעת

מוטרדים מהמצב האסתטי של השיניים שלכם ותוהים מה תוכלו לעשות על מנת לשפר את המצב? בכדי להפוך את הדברים ליותר ברורים בעבורכם, יהיה כדאי לכם לשמוע לפני הכול על ניתוחי שיניים בדמות השתלות שיניים ועל הדרך שבה הן מבוצעות כיום, בהשוואה לעבר.

ישנם טיפולים רבים אשר מוכיחים את עצמם בכל פעם מחדש ועשויים לאפשר לכם ליהנות משיניים שיהיו לא פחות ממושלמות. כך שאם אתם רוצים לשפר את האסתטיות של השיניים שלכם כבר בזמן הקרוב ותוהים מה תוכלו לעשות בדיוק, אז יהיה כדאי לכם לבחון את המידע שנחלוק לפני הכול. אנו בטוחים שהוא יעזור לכם להבין טוב יותר מה תוכלו לעשות.

שיטה חדשנית להשתלת שיניים

אם בעבר השיטה המקובלת להשתלת שיניים הייתה מבוססת על הרעיון לפי יש להחליף את כל השיניים ולבצע השתלה של כמות גדולה של שיניים חדשות, אז כיום ישנה שיטה מתקדמת יותר, לפיה פשוט צריך להשתיל 4 שיניים ועל גביהן לבסס את כל שאר השיניים.

היתרון של השיטה הזו הוא תהליך החלמה קצר יותר וניתוח שלא אורך זמן רב. כך שזה ללא ספק משהו שיוכל להפוך את הבחירה שלכם להפוך ניתוח שיניים להרבה יותר קלה. אתם מצדכם רק צריכים לשים לב שאתם עוברים את הטיפול אצל גורם מקצועי שיוכל להציע לכם את מבוקשכם בעניין הזה. כך לא תצטרכו להיות מוטרדים כלל וכלל עם הבחירה שלכם.

מידע מפורט ומקצועי בתחום תוכלו לקרוא באתר:  https://www.bestclinics.co.il/

חשוב לבדוק את מצב השיניים

לפני שאתם בוחרים לעבור טיפול או ניתוח כלשהו, זה בוודאי יהיה קריטי שתפנו אל רופא מומחה שיוכל לבצע הערכת מצב ולהחליט מהם הדברים שיהיה כדאי לכם לשקול לעשות. כך יהיה לכם יותר ברור מהי האפשרות שהכי מתאימה לכם וכיצד בדיוק יהיה כדאי לכם לפעול על מנת להבטיח שתהיו בראש שקט מהבחינה הזו.

ישנם לא מעט טיפולים אפקטיביים לשיפור האסתטיות של השיניים, וביניהם אפשר לכלול ציפויים, הלבנת שיניים, כתר, ניקוי השיניים, סתימות ועוד. כך שבכדי שתוכלו להבין בדיוק איך אתם תוכלו לשפר את האסתטיות של השיניים שלכם, יהיה כדאי לכם לשקול היטב כל טיפול שתבחרו לעבור.

טיפול מותאם אישית לדרישות שלכם

רוצים לוודא שאתם הולכים לקבל טיפול איכותי בכל המובנים? כזה אשר יאפשר לכם להרגיש הרבה יותר בנוח עם מראה השיניים ולוודא שבכל פעם שתהיה לכם הזדמנות לחייך, לא תוותרו עליה? ובכן, אז יהיה כדאי לכם לפנות כבר בזמן הקרוב אל רופא שיערוך בדיקה לשיניים שלכם.

אנו בטוחים שעם כל הטיפולים הקיימים והאפשרות לערוך ניתוח בצורה מתקדמת, תוכלו לשפר דרמטית את מראה השיניים בתוך זמן קצר. כך שאתם לא צריכים להתלבט יותר ופשוט לפעול על מנת להביא לשינוי במראה השיניים שלכם ללא כל בעיה.

עיסוי טנטרי – לגוף ולנפש

טנטרה היא תורה המשלבת בתוכה דרך חיים רחבה הקשורה ובאה לידי ביטוי בכל רובדי החיים. בעיקרה היא דרך חיים רוחנית אשר במסגרתה כל מאמין לוקח לעצמו את הדברים הספציפיים והטובים אותם הוא אוהב ומעריך, ואשר מתאימים להווייתו, לאישיותו ואמונתו.

עיסוי טנטרי הוא אחד מהאמצעים להעברת חוויות הטנטרה ומהווה למעשה טקס ייחודי אשר כולל מספר שיטות עיסוי שניתן להתאימם לצרכי המטופל. המעסה, או בשמו האחר המעניק, מבצע את העיסוי בצורה מיוחדת הפורטת גם על נימי המיניות של המטופל, כאשר הגבולות נקבעים על ידי המטופל עצמו. המטרה היא שילוב של עיסוי  מהנה  קלאסי או אחר יחד עם עוררות מינית. המעניק מסייע לפתח שלב אחר שלב את עולם המיניות הפרטי של כל אחד מתוך מטרה לפתוח את החסימות המיניות הקיימות בגופו. תפקיד העיסוי הטנטרי הוא להביא מרפא, להצעיר, לרגש ולספק מרגוע נפשי לגוף ולנפש. כך, גורם העיסוי להנאה מרובה שהופכת את הגוף והנפש ליפים ושלמים יותר.

היות ומדובר בטיפול אינטימי יחסית יש צורך לקיים שיחות מקדימות שתפקידן הוא למצוא מכנה משותף שיאפשר טיפול רגיש ויעיל יותר. השיחות נועדו לייעוץ עם המטפל לגבי שיטות הטיפול ומהותו. מומלץ לשתף את המטופל/ת בהסתייגויות ובפחדים. המטפל ידגיש כי אין שום כוונה לקיום יחסים מיניים מכל סוג ועובדה זאת אמורה להרגיע רבים מהחוששים. השיחות המקדימות אמורות, בסופו של דבר, להעלות את אפקט ההנאה של הטיפול. המטפל עצמו יתנהג בעדינות רבה מאוד בעת הטיפול ויבצע אותו בהדרגה כדי לאפשר למטופל להתרגל אליו. מידיו תעבור אנרגיה רבה שתעזור להרפות את השרירים בגוף ואזורים אחרים בו.

>> קראו כאן גם על עיסו יוני לנשים.

שלבי הטיפול

האווירה בחדר הטיפולים הינה מיוחדת ומותאמת לאופי העיסוי שמתבצע לאור נרות ועם מוסיקה מרגיעה ברקע. המטופל/ת שוכב על מזרן שמונח על הרצפה והמטפל מתחיל בטיפול הכולל מספר שלבים:

 1. השלב הראשון הוא שלב הכנה והכרות שמלווה בנשימות מרגיעות ותרפיות – זהו השלב בו מתוודעים לאנרגיות ההדדיות.
 2. לאחר שלב ההכנה מתחיל העיסוי בפועל כאשר המטופל/ת פסיבי לחלוטין והמעניק מבצע את העיסוי באופן שיעניק למטופל/ת רגעים מענגים ומרגיעים.
 3. להגברת האפקט, כל הטיפול לרוב מתבצע בעזרת כפות ידיים חמות.
 4. הטיפול מהנה ונעים מאוד ובסופו ישתחררו מתחים גופניים ונפשיים. בסוף העיסוי יהיה המטופל ערני ומלא אנרגיית חיים.

צריך לזכור, כי עיסוי טנטרי מגיע ממקום של נתינה ואהבה והמטפלים עצמם חייבים להגיע מוכנים להעניק טיפול מעניק. משום כך, הם מתרגלים כל העת טכניקות עיסוי, לומדים פרקטיקות שונות בתחום וחיים על פי תורת הטנטרה.

 

 

טיפים נגד ריח רע בפה

הסיטואציה היא כזאת: אתם פותחים את הפה ואנשים נרתעים, אולי אפילו מתרחקים ואולי זה רק בראש שלכם – אבל מריחות קשה להתחמק. ריח רע מהפה יוצר אי נוחות ולרוב מבשר גם על בעיה בין אם נסיגת חניכיים או דלקת כלשהי.
באשת הפה הינה תופעה נפוצה של ריח לא נעים מהפה. למעשה, כ-25% מכלל האוכלוסיה סובלים ממנה והיא גורמת למבוכה בקרב רבים.  ומי שמשתמש במסטיקים או תרסיסים למיניהם יגלה עד מהרה שמדובר בפתרונות זמניים בלבד, שנלחמים בסימפטום אבל לא במקור של הבעיה. אז מה יכולות להיות הסיבות של ריח רע מהפה וכיצד אפשר באמת להפסיק אותו? הבשורות הטובות – אפשר להפסיק לסבול.

סוד ההיגיינה
יש חשיבות רבה להיגיינת הפה כאשר חשוב מאוד לשמור על צחצוח קבוע של השיניים לאחר כל ארוחה ולהיעזר גם בחוט דנטלי באמצעותו ניתן להיפטר משאריות ופירורי מזון שנשארים במקומות שהמברשת מתקשה להגיע. כדאי במיוחד לצחצח את הלשון והסיבה לכך היא שחיידקים רבים מתמקמים בחלק העליון של הלשון וצבע לבן בלשון הוא סימן לכך שיש שם חיידקים. היגיינה לא רק נלחמת בריח הרע ומסייעת ליצירת הלבנת שיניים, היא גם מפחיתה את הסיכוי לדלקות חניכיים ולבעיות שיניים. חשוב לנקות כל מה שנכנס לפה, לרבות גשר, שיניים תותבות, סד למניעת חריקת שיניים או הידוק הפה. יש לשמור גם על ניקוי המברשת ולהחליפה כל מספר חודשים באחת חדשה.

שינויים באורח החיים
להרגלים וסגנון חיים השפעה על ריח רע מהפה. נתחיל מכך שעישון גורם לריח רע וכדאי מאוד להוריד את כמות העישון או להפסיק בכלל – הסיבה לכך היא שעישון פוגע בכלי הדם ובעיקר למחלות חניכיים. במקביל, יש להרבות בשתיית מים המונעים פה יבש. חוסר רוק הוא אחד הגורמים העיקריים להצטברות חיידקים. כמובן שיש גם תרופות שגורמות תופעת לוואי לריחות (במיוחד כאלה המצמצות את כמות הרוק ומייבשות את הפה) וכן פצעים וזיהומים שונים באזור הפה מדלקות בסינוסים ועד דלקת גרון – יש לטפל במחלה ולבדוק האם הריח נעלם עם ההחלמה.
יש לקחת בחשבון שבעיות כרוניות ובמיוחד בעיות מטבוליות עשויות לבוא לידי ביטוי בריח לא נעים וכן בעיות של חומציות בקיבה, ריפלוקס, חסימת מעיים וכדומה.
מבחינת המלצות תזונתיות, מומלץ להימנע מאכילת בצל, שום ומזון מתובל, לצמצם צריכת אלכוהול ולהרבות בסיבים תזונתיים, תפוחי עץ ומזונות שעוזרים לניקוי השיניים והפה. כך למשל, מזונות עשירים בויטמין C כמו לימונים ותפוזים מרעננים את הפה לאחר ארוחה וגרגור קליפות רימונים מיובשים שבושלו ולאחר מכן קוררו נחשבת לתרופת סבתא לטיפול בכיבים בפה שגם יכולים לגרום לריח.

עששת ומחלות חניכיים
הסיבה הנפוצה ביותר לריח רע מהפה היא עששת ודלקות בחניכיים במיוחד נסיגת חניכיים. דלקת חניכיים היא מחלת חניכיים שהתסמינים שלה יכולים לכלול אדמומיות, נפיחות החניכיים, דימום בעת הצחצוח. היא נגרמת לרוב מבעיות של היגיינה או מצבים בריאותיים כמו סוכרת ועם החמרת הדלקת היא יכולה לגרום לנסיגת חניכיים וכתוצאה מכך גם לאובדן שינים ולכן, יש לטפל בה בהקדם אצל רופא שיניים. דלקת יוצרת ריקבון בשיניים ולריקבון יש ריח – הסיבה העיקרית לריקבון היא אי תחזוקה של הפה כתוצאה מכך שפסולת של מזון נלכדת ב”כיסים” – הרווחים בין השיניים לחניכיים. החיידקים אוכלים את חלקיקי המזון וכתוצאה מכך נוצרות דלקות וריחות.

הכט סמייל בעלי מומחיות בטיפולי שיניים וחניכיים מניתוחי חניכיים דרך הלבנת ויישור שיניים ועד השתלות ובכל במרפאת בוטיק פרטית המתמחה באסתטיקה דנטלית. המרפאה משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת, מכשור מצוין ויחס אישי.

עיסוי רפואי ממטפל מוסמך

במשך השנים התגלו לא מעט טכניקות של עיסוי שונות, חלקן מתאימות חלקן פחות, איך בכל זאת יודעים לזהות  עיסוי רפואי ממטפל מוסמך? קודם כל רצוי לחפש את המשותף לכל וזה טיפול אשר מטרתו לרפא את הגוף ואת הנפש כאחד. חשוב לציין כי לכל טכניקה יש גישה מסוימת ולכן חשוב לדעת את אופי הטיפולים ומטרתם לפני שאתם בוחרים כך או אחרת.

אלו סוגי טיפולים קיימים בפועל?

יש לא מעט טכניקות של טיפולים, זה מתחיל מרגשות התקועים בגוף דרך שחרור חסימות אנרגטיות וכמובן גם שחרור פיזי. לכל שיטה יש הדגשים טיפוליים אחרים ובכדי לעשות את זה נכון חשוב מאוד לבחור מעסה מקצועי ביותר. כאמור, אופן הפעולה והטיפול משתנים משיטה זו לשיטה האחרת.

יתרונותיו של מטפל/ מעסה רפואי

כשאתם בוחרים עיסוי רפואי ממטפל מוסמך, אתם למעשה לא לוקחים סיכונים ונותנים לעצמכם להיפטר מהבעיה שלכם כמה שיותר מהר. לצורך העניין, יש אנשים הסובלים מנקודות מאוד מסוימות המעוררות כאב גדול ברקמת השריר או בקשריו- חשוב לטפל בהם באמצעות מטפל מקצועי כדי שאלו הקטנים לא יהפכו לפצע גדול או עומס רב. באמצעות טכניקת עיסוי נבחרת מטפלים בנקודות שנוצרו כתוצאה משחיקה של מערכת התנועה או הקשרים העצביים בגוף והנה, הטיפול הזה יכול להחזיר אתכם ישר לפעילות רגילה.

למי עוזר עיסוי טוב?

עיסויים מקצועיים כל עוד הם מתבצעים על ידי טובי המעסים יספקו לכם טיפול ממוקד בפציעות ספורט לרבות שרירים מתוחים. כמו כן, פתירת בעיות הקשורות במתיחת רצועות ואף נקעים. אם יש לכם מפרקים נוקשים וכואבים, זו גם דרך נפלאה לפתור אתה בעיה. יש אנשים הסובלים מחוסר איזון ביציבה ולכן הם ניגשים להשיג את העיסוי הטוב ביותר שיפתור להם את הבעיה לאלתר. גם אנשים הסובלים מפחד וחרדה נעזרים לא פעם במעסים מקצועיים על מנת שאלו יפתרו להם את הבעיה-כאמור, זה מזמן כבר לא חדש, הסטרס הפך מנת חלקם של לא מעט. בין יתר הבעיות, ניתן בהחלט לטפל באמצעות עיסוי בכאב כרוני, בעיות דם, כתף קפואה וכל שאר הכאבים שהגוף מתריע עליהם אבל לא תמיד יודעים להתמודד עם כך.

בסיכום דבר, כאשר אתם בוחרים מעסה מקצועי, אתם בוחרים אדם שיודע לתת מענה בכל תחום וכל סדרת הטיפולים הייעודיים ביותר. יש מישהו שיכול בהחלט לקחת מכם את הכאב לאלתר. אפקט המצטבר של הטיפול יכול בהחלט לשנות את חייכם ולקחת מכם את הכאב לאלתר.

באמצעות טכניקות של עיסוי ייחודיות, פשוטות ומורכבות מגיע המעסה המקצועי וממריץ את הרקמות/ או משחרר את המקום הכאוב. בסופו של דבר, עיסוי נכון יקל על חייכם ויסייע לכם לחזור לשגרת חיים שלא צפיתם אותה.

פחד מרופא שיניים

הילדים של היום לא באמת מבינים מה זה פחד מרופא שיניים. הם כבר לא חיים בעידן אשר בו הרופא היה דמות שהתייחסה אך ורק למחלה, או במקרה שלנו – לשיניים. הרופאים של היום רואים את הפציינט שעומד לפניהם, במקרה ומדובר בילד, הם מרפדים לו את התהליך על ידי הסברה מתאימה, על ידי יחס מתאים ובכך למעשה מצליחים להפוך אפילו את טיפול השיניים לחוויה.

הילדים של היום נהנים מטיפולי שיניים שהם הופכים לכמעט חוויה… אם נשווה את טיפולי השיניים שמעניקים היום לילדים לטיפולי השיניים שאנחנו המבוגרים חווינו לפני שניים או שלושה וארבעה עשורים, נגלה כי מדובר בעולם שונה לחלוטין. כי העולם של היום כבר מבין ויודע כי הילד שחווה את טיפולי השיניים, עשוי לחוות אותם שוב ושוב במהלך החיים ואם ייחרטו בליבו כטראומה, הרי שמרפאת השיניים תדמה תמיד בעיניו כמקום מפחיד ומרתיע.

מה עושים עם פחד מרופא שיניים ?

אז האמת היא שכיום, יש לנו הרבה מבוגרים שהם אלו התוצאות של טיפולי השיניים הבלתי ידידותיים שהיו בעבר. הם נושאים אתם צלקות וזיכרונות קשים מטיפולי השיניים הכושלים והם נאלצים להתמודד עם טיפולי השיניים תוך התגברות של ממש ל הפחדים והטראומות שנוצרו אצלם באותם שנים. האם ישנו פתרון שיוכל להקל גם על המבוגרים שגדלו עם פחד מרופא שיניים או שמא הם אמורים להמשיך ‘לסחוב’ אתם את המשא המעיק ואת הפחדים ואת החרדות עד עולם?

יש מה לעשות עם החרדה הדנטלית!

יש לנו היום מרפאות מיוחדות אשר מציעות את הטיפול בדיוק עבור האוכלוסייה הזו אשר סוחבת אתה את החרדה הדנטלית. כי כיום מאמינים שניתן להתמודד גם עם פחדים ישנים וגם עם חרדות וטראומות אשר נוצרו אי שם בגיל הילדות. אף אם כבר מקובעים ומושרשים בתוכנו, עדיין ניתן לטפל בהם ולאתחל את הדיסק מחדש.

פונים אל המומחים

אז על מנת שניתן יהיה להתמודד עם טיפולי השיניים באופן נכון, יש לפנות אל אנשי מקצוע אשר ייטיבו לבצע את טיפולי השיניים מתוך גישה שונה לחלוטין ועם מבט אחר על הפציינט. מובן כי הדבר אמור לנבוט גם מצדו של המטופל אשר אמור להגיע בשל ומוכן לשמוע על שינוי. אם הוא לא ירצה להשתנות והוא לא יחשוב לפתוח דף חדש, הרי שלא ניתן יהיה לצפות כלל לשינוי.

אך עם רצון טוב וכן מצד המטופל, עם ליווי מקצועי וטיפול אישי ומסור של רופא מומחה ומנוסה, ניתן יהיה להגיע בסופו של דבר לתוצאות מעולות.

תפריט בריא תורם ישירות לבריאות הגוף – אילו מאכלים מומלצים?

תפריט בריא מורכב ממזונות בריאים. בבחירה של מאכלים מומלצים לגוף, ישנם מספר עקרונות שחשוב לקחת בחשבון כדי להגיע לתוצאה הרצויה – טעם, שובע ובריאות. חלוקת המזון במהלך היום צריכה לכלול 50% פחמימות מורכבות, 30% חלבון ו-20% שומן בריא.

מה הם מאכלים בריאים לגוף?

ככלל, חשוב שהמאכלים אותם אנחנו בוחרים, יהיו טבעיים ולא מתועשים. ניתן לדעת האם מאכל הוא טבעי, על סמך האריזה שלו וכל מה שכתוב בפירוט המרכיבים. ככל שהרשימה ארוכה, כך תוכלו לדעת שלמזון הוכנסו חומרים נוספים על מנת לשמר אותו ולהוסיף לו טעם וריח. לחלופין, כשהיא קצרה ומכילה עד 3-4 רכיבים, המוצר הוא הכי קרוב למקור. תזונאים ודיאטניות ממליצים לאכול מזונות טריים, ולבשל בעצמכם את האוכל שלכם – כך תשלטו גם על כמויות התבלינים וכן תגיעו לתפריט בריא ומזין.

מאכלים מומלצים

 • שום – מזון על שעושה פלאים לכל המערכות בגוף ונחשב לאנטיביוטיקה של הטבע. יש בו חומרים נוגדי חמצון ודלקות, הוא מוריד את רמת הכולסטרול בגוף, ומגן על המערכות החיוניות מפני מחלת הסרטן. בנוסף, השום חיוני במיוחד לשמירה על בריאות הכליות.
 • דגים – מקור בריא לאומגה 3, לכולסטרול טוב ולחלבונים, בנוסף להיותו שומר על הלב וכלי הדם. הפשטות שהכנסת הדגים, כדוגמת דג טונה משימורים או דג סלמון בתנור באפיה קצרה, הופכת את הדג למאכל מומלץ במיוחד בתדירות של 3 פעמים בשבוע.
 • כוסמין – דגן עתיק ועשיר בחלבון, ויטמינים, סיבים תזונתיים ובעל אינדקס גלקימי נמוך, שמעלה את רמת הסוכר בדם באיטיות, ושומר על שובע לאורך זמן.
 • עדשים – העדשים הם קטניה שאסור לפספס. יש בהם חלבון, ויטמינים, מגנזיום, ברזל, אשלגן וסיבים תזונתיים. מהירות הבישול והטעם המיוחד מאפשרים לשלב את העדשים במאכלים ומרקים רבים. בשילוב עם אורז, תצא לנו מג’דרה – וכך, חומצת האמינו שמכיל האורז, ביחד עם החלבון של העדשים, נקבל ארוחה איכותית ובריאה מאוד.
 • גזר – הגזר מכיל בטא קרוטן, אשלגן, ויטמינים רבים וחומצה פולית, שבאחריותה חלוקת תאים בגוף באופן תקין. ההמלצה היא לאכול גזר בינוני בכל יום, מוקפץ, מאודה או אפוי.
 • גמבה אדומה – הגמבה האדומה נחשבת למזון על והיא בריאה במיוחד. היא עשירה בויטמין C, ויטמין B6, חומצה פולית וקרוטנואידים המפחיתים את הסיכון לחלות במחלת הסרטן, במחלות לב וכלי דם, ומעכבים תהליכי הזדקנות. הגמבה מכילה סיבים תזונתיים רבים ומעט קלוריות, ולכן שומרת עלינו שבעים לאורך זמן.
 • קינואה – הקינואה נחשבת למשביעה במיוחד, ומתאימה כבסיס לארוחה, כתוספת או כסלט. יש בה חלבון איכותי, פחמימה מורכבת עם ערך גליקמי נמוך, והיא אינה מכילה כמות גבוהה של שומן.

הרבלייף מסבירים מהם הצעדים לשמירה על בריאות גופנו

שמירה על בריאות גופנו מאריכה חיים ומשפרת את האיכות שלהם. אין ספק שהיום, כשאנו נמצאים במאה ה-21, קשה יותר לשמור על אורח חיים בריא, לצד מגוון של פיתויים, ובעיקר כשאת הפעילויות הבסיסיות שלנו, החליפו כל כך הרבה מכשירים – רכבים, אופניים חשמליים, ואפילו הטלפון.

כדי לשמור על בריאות וחיוניות, הרבלייף מביאה אליכם מספר צעדים שיהפכו בהדרגה את חייכם להרבה יותר טובים ובריאים.

תזונה מאוזנת

התזונה היא הבסיס לאורח חיים נכון. הקפידו להעניק לגופכם מזון טבעי ולא מעובד, ושלבו בתפריט שלכם מגוון של ירקות, פירות, דגנים, אגוזים וזרעים. התזונה היא הדלק של הגוף, וגם תסמינים כמו עייפות, חולשה ושרירים תפוסים, יכולים להיות כתוצאה מתזונה שאינה נכונה לגופכם. תזונה מאוזנת כוללת פחמימות מורכבות, חלבונים, שומנים, ויטמינים ומינרלים, עם המלצה לשתות לפחות 2 ליטר מים ביום.

פעילות גופנית

הנעת הגוף ופעילות גופנית חיונית במיוחד לשמירה על איכות חיים טובה ולאריכות ימים. בגלל אורח החיים הנוכחי, בו אנו מבלים שעות רבות בישיבה מול המחשב, הטלוויזיה והטלפון, הגוף מתנוון ומתבגר מוקדם יותר מהמתוכנן. פעילות גופנית אינה חייבת להיות בחדר הכושר ובאופן מאומץ, ומספיק להשקיע כ-חצי שעה ביום במשך 3 פעמים בשבוע, בהליכה בקצב בינוני, כדי לשפר את תפקוד הלב, הנשימה, השרירים והעצמות. כדי לעשות זאת באופן הדרגתי ולהיכנס לכושר בקצב המתאים לכם, תוכלו להתחיל מלבחור מספר פעולות ביום בהן הייתם רגילים להיעזר ברכב או במעלית – ובצעו אותן עם הרגליים. אפשרות נוספת ומצוינת היא לבחור ענף ספורט אליו אתם מתחברים, כמו ריקוד, טניס, שחיה – ולהפוך את התחביב שלכם להרבה יותר מסתם תחביב.

מדיטציה

המדיטציה ידועה ביתרונות וביכולות שלה לריפוי נפשי ואף פיזי. זמן האיכות בו מתאפשר לנו להיות עם עצמנו ולהקשיב לרחשים שעוברים בנו, חיוני במיוחד לצורך יצירת אווירה רגועה ושלווה. כידוע, תחושות של מתח, לחץ ועצבנות פוגעות בבריאות ובאיכות החיים.

היפטרות מהתמכרויות

כל התמכרות שהיא, גם הקלה ביותר, כמו התמכרות לקפאין, אינה בריאה לגוף, ולוקחת מאיתנו את השליטה על עצמנו ועל היכולת שלנו לבחור באופן רציונלי. גמילה מסוכר, קפה, אלכוהול וסיגריות תבטיח בריאות פיזית ונפשית.

חיי חברה

“לא טוב היות האדם לבדו” – גם נפשית, וגם פיזית. כאשר קיימת סביבה חברתית טובה, היא משפיעה באופן ישיר על הבריאות הפיזית, ומאפשרת לנו להתפתח כאנשים וליצור אינטרקציות חדשות מדי יום, ובכך להכניס לחיינו עניין, אתגר ומימוש עצמי.

 

הרבלייף והקשר לעולם הבריאות

הרבלייף קשורה בקשר ישיר לעולם הבריאות, ומציעה קו של מוצרי בריאות המתאימים לאוכלוסיות שונות – אנשים המעוניינים בבריאות, מתאמנים ומתאמנים מקצועיים. בנוסף, הרבלייף מעודדת שמירה על אורח חיים בריא ובשילוב של תזונה נכונה ופעילות גופנית.

המוצרים של הרבלייף

הרבלייף מציעה מגוון של מוצרים טבעיים, אשר נרקחו במעבדה ייעודית במטרה לתת מענה למיליוני אנשים בעולם אשר מחפשים מוצרי מזון שיתמכו את פעילות הספורט שלהם ויאפשרו להם להתמיד באורח חיים בריא – המוצרים מתאימים לספורטאים מקצועיים, לפעילים בחדרי הכושר, למעוניינים לשמור על הגזרה ולמי שרוצה להיכנס בהדרגה לאורח חיים בריא על מנת לשמור על בריאות הגוף.

מעורבות בספורט

הרבלייף מעורבת בספורט ובפעילות הגופנית באופן מלא, ונותנת חסויות לספורטאים ולקבוצות מקצועיות, כדוגמת שחקן הכדורגל כריסטיאנו רונלדו וקבוצת הכדורגל האמריקאית LA GALAXY.        השאיפה למצוינות, באה לידי ביטוי גם בעולם הספורט ובבחירת השחקנים והקבוצות מהמובילות בעולם.

מוצרי התזונה והפיקוח על המשקל

תזונה חשובה לשמירה על המשקל, וכשמדובר במתאמנים שאינם מקצועיים – לחיטוב הגוף ולאורח חיים בריא. מוצרי התזונה והפיקוח על המשקל של הרבלייף פותחו במיוחד עבור מי שמחפש לסגל לעצמו סגנון חיים חדש – בריא, חיוני, ובמשקל תקין. בין המוצרים תוכלו למצוא אבקת משקה בטעמים, אשר שופעת ברכיבים תזונתיים ודלה בקלוריות, טבליות תוספי תזונה, חטיפי חלבונים לשמירה על השרירים והחיטוב, ועוד.

תזונת ספורט ותוספי תזונה לספורטאים

בין אתם פוקדים את חדר הכושר מדי יום, או פשוט עושים סיבוב ריצה קליל בשכונה – אתם וודאי מעוניינים לשמור על בריאותכם, להוריד את אחוזי השומן בגוף ולהגיע למשקל יעד אופטימלי. מוצרי התזונה לספורטאים תומכים את הפעילות הגופנית – שייק חלבון בטעמים, חטיפי חלבון ומשקאות נוספים – כל אלה דלים בקלוריות, מלאים בחלבונים ובויטמינים, ויהפכו את העבודה שלכם להרבה יותר פשוטה ונוחה.

מוצרי טיפוח לשמירה על בריאות העור והשיער

גם בכל הקשור לבריאות העור והשיער, הרבלייף ניצבת ראשונה. מוצרי טיפוח לאישה ומוצרי קוסמטיקה, העשויים חומרים איכותיים ומוקפדים במיוחד, לתוצאות מהירות ולשמירה על העור והשיער.

הרבלייף – מצוינות בבריאות

מעבר לקו המוצרים הבריאים של הרבלייף, החברה מאמינה באורח חיים שמתחיל כבר בפעולות הקטנות. פעילות גופנית, תזונה נכונה ומאוזנת, היפטרות מהרגלים מזיקים ושמירה על חיים נטולי סטרס – חשובים על מנת לשמור על הבריאות הפיזית והנפשית. השילוב בין תזונה נכונה לפעילות גופנית, מאפשר לחוש בחיוניות, באפקטיביות ומסייע לאריכות ימים.