סוגים שונים של הרמת חזה – למי שכבר החליטה

מנתחים פלסטיים משתמשים במגוון של טכניקות חיתוך עבור ניתוח הרמת חזה; הטכניקה המדויקת שיעשו בה שימוש תשתנה בהתאם לרקמת השד של המטופלת, כמות העור העודף שיוסר, ומטרותיה האישיות. המנתח הפלסטי שלך ימליץ על הסוג של הרמת חזה שישיג את התוצאות האופטימליות עם הצטלקות מינימלית ככל האפשר.

הרמת סהר: צמצום מינימלי שנועד לתקן התרופפות

מנתחים פלסטיים עשויים להשתמש בטכניקה של הרמת סהר לנשים בעלות כמות קטנה מאוד של רפיון. זה כרוך בחתך קטן שנגמר במחצית הדרך בחלק העליון של קצה של עטרת הפטמה. בדרך כלל, הרמת הסהר נעשית רק כאשר המטופלת מבצעת גם הגדלת חזה.

 

הרמת סופגנייה: מתקן התרופפות קלה עם צלקת בודדה

הרמת-חזה-ייעוץ

נשים אשר חוות התרופפות שדיים קלה, ובכל זאת עדיין רוצות להרים את החזה, לעתים קרובות מועמדות טובות לניתוח זה. זה כרוך בחתך עגול סביב קצה של עטרת הפטמה, בדומה להרמת הסהר, גם ניתוח זה מבוצע בדרך כלל בשילוב עם הגדלת חזה. הליך זה יכול גם להיות יעיל בהפחתת גודל עטרת הפטמה, שכן הצלקת המתקבלת עוברת את קצה העטרה.

הרמה אנכית: מתקן התרופפות מתונה עם עיצוב שדיים נרחב יותר

סוג זה של הרמת חזה הוא נפוץ ביותר, משום שהוא מאפשר למנתח להסיר עור עודף ולעצב מחדש את השד כולו עם צלקות קלות. הרמה אנכית כוללת 2 חתכים: אחד סביב קצה של עטרת הפטמה, ואחד עובר אנכית מתחתיה לקפל שמתחת לשד.

הרמת עוגן: עיצוב מחדש, לתיקונים נרחבים

אם יש לך שדיים שקועים, מתנדנדים, הרמת חזה מסוג הרמת עוגן מאפשרת למנתח הפלסטי להסיר כמות ניכרת של עודפי עור ורקמות נפולות, ולכן עשויה להניב את התוצאות הטובות ביותר. טכניקה זו כוללת 3 חתכים: אחד סביב קצה של עטרת הפטמה, אחד אנכית מתחת לפטמה לכיוון קמט השד, ואחד לאורך הקפל האינפרה-ממרי, המוסתר בקמט השד. המנתח שלך יכול גם להשתמש בטכניקה זו אם את מעוניינת לבצע הקטנת חזה במקביל לניתוח הרמת חזה. טכניקת הרמת עוגן מגיעה עם הצטלקות גלויה, אולם ניתן להביא לעמעום הצלקות באופן משמעותי עם טיפול נאות, והן מוסתרות בקלות על ידי ביקיני.

לפרטים נוספים והתייעצות מקצועית ניתן לפנות לדר’ נועם חי – מבכירי הרפואה הפלסטית בישראל www.drhai.co.il

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *